روز های گرم حرفی با همراه اول

روز های گرم حرفی با همراه اول

با روزهای گرم حرفی همراه اول کمتر شارژ همراه اول مصرف کنید، بیشتر صحبت کنید. این سرویس جدیدی است که همراه اول در زمستان امسال به منظور اینکه کاربران با هزار تومان شارژ همراه اول بتوانند 60 دقیقه مکالمه رایگان داخل شبکه داشته باشند.

طبق اطلاع رسانی همراه اول در روزهای سرد زمستان سال 93 می توانید با خرید یک شارژ همراه اول به مبلغ هزار تومان با سایر مشترکین همراه اولی شصت دقیقه رایگان داشته باشید.

اگر بخواهیم هزینه شصت دقیقه مکالمه ی داخل شبکه همراه اول را با توجه به تعرفه های این اپراتور محاسبه نمایید چیزی در حدود 3200 تومان و 2400 تومان به شما تخفیف می خورد پس با استفاده از این طرح شما می توانید به طور میانگین 3000 تومان در شارژ همراه اول خود صرفه جویی نمایید.

شارژ همراه اول

برای اینکه بیشتر با این طرح و نحوه ی فعال سازی آن و همچنین جزئیات شارژ آن مظلع شوید ادامه این مقاله را مطالعه نمایید.

در روزهای سرد زمستان امسال طرح جدید همراه اول با نام «روزهای گرم حرفی» از دیروز برای تمامی مشترکین در سراسر کشور فعال شد ، این طرح یک طرح زمستانی همراه اول می باشد. با استفاده از این طرح شما می توانید با هزار تومان شارژ، شصت دقیقه مکالمه کنید.

این سرویس برای مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول با پرداخت یک هزار تومان و خرید شارژ همراه اول می توانند 60 دقیقه مکالمه درون شبکه ای رایگان داشته باشند (دقت داشته باشید که اول میگه هزار تومان میگیریم 60 دقیقه رایگان صحبت کنید :D )

به گزارش ایتور، به نقل از اداره کل ارتباطات این شرکت، مشترکین می توانند از این تخفیف از ساعت 7 تا 23 هر روز قابل استفاده است. در این طرح نیازی به برقراری یک تماس به مدت 60 دقیقه نمی باشد، و مشترکین می توانند از این 60 دقیقه در تماس متفاوت استفاده کنند.

ذکر این نکته خالی از لطف نیست که هر یک از مشترکین در هر روز تنها یکبار مجاز با استفاده از این طرح می باشند که بلافاصله پس از انتخاب، این تخفیف برای مشترک اعمال می شود و هزینه ی آن یا از شارژ همراه اول مشترک و یا در صورت حساب او ثبت میشود. پس در هر روز تنها شما یکبار میتوانید از این سرویس استفاده کنید.

شما میتوانید برای فعال سازی این طرح از یکی از روش های زیر استفاده کنید:

۱- ارسال عدد ۱ به شماره ۸۰۶۴
۲- شماره گیری #۳۳۶۱*۱۱۱*
۳- ارسال عدد ۳۳۶۱ به شماره ۱۱۱

با محاسبه هایی که با توجه به تعرفه های همراه اول برای سیم کارت های دائمی و اعتباری انجان داده ایم با استفاده از این طرح مشترکین اعتباری 3 هزار و 20 تومان و مشترکین دائمی 2 هزار و 420 تومان می توانند از تخفیف بهره مند شوند، با توجه به تعرفه ی دقیقه ای 57 تومان برای سیم کارت های دائمی و 67 تومان برای سیم کارت های اعتباری همراه اول. پس از هر لحاظ استفاده از این سرویس مقرون به صرفه و به نفع مشترک می باشد.

شما مشترک همراه اول دقت داشته باشید که مشترکین همراه اول توجه داشته باشند که همراه اول همچون بسته های تخفیفی گذشته ی خود راهکاری برای اعلام باقی مانده بسته خود در نظر نگرفته که ممکن است باعث افزایش هزینه ی قبوض مشترکین دائمی و تموم شدن سریع شارژ همراه اول کاربران اعتباری خواهد شد، پس در استفاده از این بسته ها دقت لازم داشته باشید.

از این قبیل مشکلات نیز برای طرح 55+5 همراه اول برای مشترکین رخ میدهد که در نتیجه منجر به اعتراض کاربران به پرداخت قبض صادر شده می شود .

پس از تمام شدن 60 دقیقه مکالمه ی شما اگر اقدام به برقراری تماس نمایید به طور خودکار هزینه ی تماس از شارژ همراه اول و یا بر روی صورتحساب شما درج خواهد شد.

کپی شده از روز های گرم حرفی با همراه اول

/ 0 نظر / 356 بازدید